arth_ur napisał(a):

|
Czy jest możliwość aby sobie "przepisać" miejsce na karnecie podczas sezonu ? Aby np ze znajomymi sobie wspólnie usiąść na trybunie ?
|
Jeśli macie isć na sektor C lub G to możecie siedzieć gdzie chcecie, no ale jak chcecie isć wzdłuż boiska to już kazdy musi siedzieć na swoim miejscu.