Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2011, 10:01
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Czy jest możliwość aby sobie "przepisać" miejsce na karnecie podczas sezonu ? Aby np ze znajomymi sobie wspólnie usiąść na trybunie ?

Jeśli macie isć na sektor C lub G to możecie siedzieć gdzie chcecie, no ale jak chcecie isć wzdłuż boiska to już kazdy musi siedzieć na swoim miejscu.
Odpowiedz cytując