Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19018
Stary 08.07.2011, 09:42
A czytać to nie łaska co kolega napisał? Już medyka można zrozumieć bo on się leczeniem zajmuje...

Adj napisał(a):Wyświetl post
Ja chyba snię./
PS Już może nie śnijcie tylko się obudźcie
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 08.07.2011 o godz. 09:46.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując