Luu... napisał(a):

a to po co były te puchary ? lepiej trzeba było w ogóle nie grać
ciekaw jestem : można oddać miejsce w pucharach ?
|
Już skończcie z tym odpuszczeniem meczu, bo to jest słabość polskiej piłki a nie odpuszczanie żadne.
Wisła też odpuściła Levadie ? Śmieszna teoria, gra w pucharach to szansa wypromowania się dla każdego grajka i dodatkowa kasa za każdą rundę, więc wątpliwe żeby ktoś odpuścił puchary.