Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 08.07.2011, 08:20
Luu... napisał(a):Wyświetl post
a to po co były te puchary ? lepiej trzeba było w ogóle nie grać

ciekaw jestem : można oddać miejsce w pucharach ?
Już skończcie z tym odpuszczeniem meczu, bo to jest słabość polskiej piłki a nie odpuszczanie żadne.
Wisła też odpuściła Levadie ? Śmieszna teoria, gra w pucharach to szansa wypromowania się dla każdego grajka i dodatkowa kasa za każdą rundę, więc wątpliwe żeby ktoś odpuścił puchary.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując