kolend napisał(a):

może mnie ktoś utwierdzić w przekonaniu/poprawić:
- by wejść do fazy grupowej ligi mistrzów, Wisła musi wygrać 3 kolejne dwumecze?
- odpadnie w 1szym dwumeczu - jest out z pucharów
- odpadnie w 2gim dwumeczu - jest out z pucharów czy walczy jeszcze o UEFA?
- odpadnie w 3cim dwumeczu - walczy o UEFA czy automatycznie trafia do fazy grupowej UEFA?
|
Odpadnie ze Skonto = out.
Odpadnie w drugim = 4 runda eliminacji LE, czyli jeden dwumecz do grupy LE.
Odpadnie w trzecim = Faza grupowa LE.