Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 08.07.2011, 08:06
kolend napisał(a):Wyświetl post
może mnie ktoś utwierdzić w przekonaniu/poprawić:
- by wejść do fazy grupowej ligi mistrzów, Wisła musi wygrać 3 kolejne dwumecze?
- odpadnie w 1szym dwumeczu - jest out z pucharów
- odpadnie w 2gim dwumeczu - jest out z pucharów czy walczy jeszcze o UEFA?
- odpadnie w 3cim dwumeczu - walczy o UEFA czy automatycznie trafia do fazy grupowej UEFA?
Odpadnie ze Skonto = out.
Odpadnie w drugim = 4 runda eliminacji LE, czyli jeden dwumecz do grupy LE.
Odpadnie w trzecim = Faza grupowa LE.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując