flamengista napisał(a):

No więc zacytuję, żeby nie było.
Po pierwszym meczu było jasne: oba zespoły dzieli co najmniej różnica klas. Prawda jest taka, że chłopcom z Białego nie chciało się jechać do Gruzji.
W sumie nie wiem, co gorsze. Dostawać baty od Kazachów, czy celowo z nimi wtopić.
|
a to po co były te puchary ? lepiej trzeba było w ogóle nie grać
ciekaw jestem : można oddać miejsce w pucharach ?