Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#741
Stary 08.07.2011, 07:20
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No więc zacytuję, żeby nie było.

Po pierwszym meczu było jasne: oba zespoły dzieli co najmniej różnica klas. Prawda jest taka, że chłopcom z Białego nie chciało się jechać do Gruzji.

W sumie nie wiem, co gorsze. Dostawać baty od Kazachów, czy celowo z nimi wtopić.
a to po co były te puchary ? lepiej trzeba było w ogóle nie grać

ciekaw jestem : można oddać miejsce w pucharach ?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując