Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#740
Stary 08.07.2011, 06:06
blanco napisał(a):Wyświetl post
Irtysz prezentował katastrofalny poziom , nie godny europejskich pucharów a kopaczo-biegacze z Białego się dostosowali.
Kompromitacja zdecydowanie nr 1 z dotychczasowych , tubylcy na trybunach wydający dziwne okrzyki po przejściu połówki przez ich zespół => totalna dzicz !
.
Uwielbiam to nasze poczucie wyższości.
Odpowiedz cytując