Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
4397
08.07.2011, 02:46
Wojtas
napisał(a):
Sadzac po ich urodzie to chyba jakis niemiecki team, a my gramy zdajsie z Estonczykami,i to plci męskiej
Yhm, niemiecki...Chyba,że Tallin jest pod okupacją Sherlocku. Napisy na koszulkach widziałeś?
glowinus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do glowinus
Znajdź inne posty napisane przez glowinus