Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4397
Stary 08.07.2011, 02:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Sadzac po ich urodzie to chyba jakis niemiecki team, a my gramy zdajsie z Estonczykami,i to plci męskiej
Yhm, niemiecki...Chyba,że Tallin jest pod okupacją Sherlocku. Napisy na koszulkach widziałeś?
Odpowiedz cytując