Wyświetl pojedynczy post
noff
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#737
Stary 08.07.2011, 00:48
jova napisał(a):Wyświetl post
Mecz Jagi niestety potwierdza tezę, że polskim zespołom bardzo trudno gra się z drużynami reprezentującymi któryś z dwóch szczególnych obszarów geograficznych. Te obszary nazywają się: "na wschód od Polski" i "na zachód od Polski".
Ja bym dodał nieśmiało, że naszym drużynom także dość ciężko gra się z polskimi klubami - patrz liga I mamy komplecik.
Odpowiedz cytując