jova napisał(a):

|
Mecz Jagi niestety potwierdza tezę, że polskim zespołom bardzo trudno gra się z drużynami reprezentującymi któryś z dwóch szczególnych obszarów geograficznych. Te obszary nazywają się: "na wschód od Polski" i "na zachód od Polski".
|
Ja bym dodał nieśmiało, że naszym drużynom także dość ciężko gra się z polskimi klubami - patrz liga

I mamy komplecik.