Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2011, 00:37
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
"...niedługo grę w pucharach rozpoczną trzy kolejne polskie kluby, a mowa tutaj o Śląsku Wrocław, Legii Warszawa i Wiśle Kraków. Trudno jednak oczekiwać, by któryś z tych klubów osiągnął tyle co Lech Poznań w trzech ostatnich latach na arenie międzynarodowej".

Z mojego ulubionego portalu humorystycznego - http://kkslech.com/2011/07/07/wyprze...ili-nasz-kraj/
Ale przecież piszą samą prawdę.Śląsk i Legia do grupy LE nie awansuje, nam może się to uda ale już wyjście z grupy - trudno oczekiwać że z niej wyjdziemy - sama prawda.LM, oby ale to muszą być wyżyny masochizmu
Napisali po prostu to co jest wielce prawdopodobne a wklejać takie rzeczy to powinieneś po tym jak okaże się że to się nie sprawdziło.
To że Wronkowców boli że są na aucie - jasne ale mnie mniej interesuje kogo co boli a co pisze a to co piszą to nie s/f tylko najbardziej prawdopodobny scenariusz.

_KRIS_ - z własnego doświadczenia - nie pij w tygodniu albo pij ale trzymaj się z dala od klawiatury
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując