Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2011, 00:15
"...niedługo grę w pucharach rozpoczną trzy kolejne polskie kluby, a mowa tutaj o Śląsku Wrocław, Legii Warszawa i Wiśle Kraków. Trudno jednak oczekiwać, by któryś z tych klubów osiągnął tyle co Lech Poznań w trzech ostatnich latach na arenie międzynarodowej".

Z mojego ulubionego portalu humorystycznego - http://kkslech.com/2011/07/07/wyprze...ili-nasz-kraj/
Odpowiedz cytując