"...niedługo grę w pucharach rozpoczną trzy kolejne polskie kluby, a mowa tutaj o Śląsku Wrocław, Legii Warszawa i Wiśle Kraków. Trudno jednak oczekiwać, by któryś z tych klubów osiągnął tyle co Lech Poznań w trzech ostatnich latach na arenie międzynarodowej".
Z mojego ulubionego portalu humorystycznego -
http://kkslech.com/2011/07/07/wyprze...ili-nasz-kraj/ 