Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.07.2011, 23:15
Zero ambicji ze strony Jagi , nie wyglądali na ludzi walczących o życie , 1 żółta karta , w dodatku za protesty to jakaś kpina ! Irtysz prezentował katastrofalny poziom , nie godny europejskich pucharów a kopaczo-biegacze z Białego się dostosowali.
Kompromitacja zdecydowanie nr 1 z dotychczasowych , tubylcy na trybunach wydający dziwne okrzyki po przejściu połówki przez ich zespół => totalna dzicz !
Szczerze współczuję kibicom Jagi , bo wszyscy doskonale wiemy jakie okropne to przeżycie.
Jestem pewny,że stadion przy Słonecznej będzie pusty w tym sezonie , fani zostali OSZUKANI przez rządzących i drużynę .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując