Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 07.07.2011, 22:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
To zmienia postać rzeczy. Jeśli Jaga ma po Kazachstanie jeszcze jechać do Gruzji lub Armenii... Średnio atrakcyjna przejażdżka, a rywal silny. Myślałem, że w kolejnej rundzie czekają na nich jacyś Walijczycy lub ew. Cyrpyjczycy.

Powiem szczerze, średnia motywacja dla chłopaków z Białego. A w trudnym momencie meczu takie coś na pewno nie będzie stymulowało do dalszego wysiłku. Po co się starać, skoro znowu mamy jechać w azjatyckie stepy?

I dla klubu kolejny kosztowny wydatek.
No więc zacytuję, żeby nie było.

Po pierwszym meczu było jasne: oba zespoły dzieli co najmniej różnica klas. Prawda jest taka, że chłopcom z Białego nie chciało się jechać do Gruzji.

W sumie nie wiem, co gorsze. Dostawać baty od Kazachów, czy celowo z nimi wtopić.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując