Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#810
Stary 07.07.2011, 22:00
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie musimy coś ugrać w pucharach. Szkoda zmarnować szansę, na którą czeka się cały rok. Przypominam: przechodzimy 3 rundę (4 mecze do zagrania) i mamy gwarantowaną grę w fazie grupowej Europa League - naprawdę, łatwiej się już chyba nie da.
Dokladnie tym bardziej, ze w III rundzie moglibysmy trafic przy szczesliwym losowaniu np. na mistrza Litwy, Gruzjij, Moldawii czy Finlandii.

Jesli nie w tym roku to juz nigdy.
Odpowiedz cytując