Michal_1990 napisał(a):

|
W tym sezonie musimy coś ugrać w pucharach. Szkoda zmarnować szansę, na którą czeka się cały rok. Przypominam: przechodzimy 3 rundę (4 mecze do zagrania) i mamy gwarantowaną grę w fazie grupowej Europa League - naprawdę, łatwiej się już chyba nie da.
|
Dokladnie tym bardziej, ze w III rundzie moglibysmy trafic przy szczesliwym losowaniu np. na mistrza Litwy, Gruzjij, Moldawii czy Finlandii.
Jesli nie w tym roku to juz nigdy.