Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12053
Stary 07.07.2011, 20:44
Na szczescie Naszej perełce Meliksonowi nic nie jest i trenuje z druzyna. Chavez i Kirm indywidualnie ale na szczescie cwicza - to dobry znak
Odpowiedz cytując