Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
1281
07.07.2011, 20:40
Pojechałem dzisiaj około 18 kupić karnet na Sektor C i było jeszcze sporo karnetów na C w dodatku przy kasach nikogo nie było, żadnej kolejki, więc do strefy kibica i kupować!!
Ostatnio edytowane przez kibic221 : 07.07.2011 o godz. 20:43.
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221