Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 07.07.2011, 20:40
Pojechałem dzisiaj około 18 kupić karnet na Sektor C i było jeszcze sporo karnetów na C w dodatku przy kasach nikogo nie było, żadnej kolejki, więc do strefy kibica i kupować!!
Ostatnio edytowane przez kibic221 : 07.07.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując