Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12052
Stary 07.07.2011, 20:26
raaadek1 napisał(a):Wyświetl post
A może załatwia pozwolenie na prace w Polsce?
A mi się jednak wydaje, że trenuje w Estonii razem z całą drużyną.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...slakami/49421/
Odpowiedz cytując