Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14412
Stary 07.07.2011, 20:04
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan w Cracovii. Budują zespól na pewne utrzymanie w lidze. W nadchodzącym sezonie nie spadną na bank. Tylko dlatego, że są kluby z większymi problemami od nich. ŁKS, Korona, Widzew, pewnie Podbeskidzie będą się bić o utrzymanie.

PS. Niedzielan jest 90 zawodnikiem w historii Wisły, który grał też w Cracovii.
A ja bym z Twojej listy wykluczył Podbeskidzie - to bedzie czarny kon nadchodzacego sezonu. ŁKS, Korona i Cracovia to beda moim zdaniem druzyny bijace sie o pozostanie w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując