Gordian napisał(a):

Niedzielan w Cracovii. Budują zespól na pewne utrzymanie w lidze. W nadchodzącym sezonie nie spadną na bank. Tylko dlatego, że są kluby z większymi problemami od nich. ŁKS, Korona, Widzew, pewnie Podbeskidzie będą się bić o utrzymanie.
PS. Niedzielan jest 90 zawodnikiem w historii Wisły, który grał też w Cracovii.
|
A ja bym z Twojej listy wykluczył Podbeskidzie - to bedzie czarny kon nadchodzacego sezonu. ŁKS, Korona i Cracovia to beda moim zdaniem druzyny bijace sie o pozostanie w ekstraklasie.