Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14411
Stary 07.07.2011, 19:53
Niedzielan w Cracovii. Budują zespól na pewne utrzymanie w lidze. W nadchodzącym sezonie nie spadną na bank. Tylko dlatego, że są kluby z większymi problemami od nich. ŁKS, Korona, Widzew, pewnie Podbeskidzie będą się bić o utrzymanie.

PS. Niedzielan jest 90 zawodnikiem w historii Wisły, który grał też w Cracovii. Zobacz więcej
Ostatnio edytowane przez Gordian : 07.07.2011 o godz. 20:05.



Odpowiedz cytując