Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.07.2011, 19:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Coś musi być na rzeczy z tym Holenderem w Śląsku. Jakoś wierzyć mi się nie chce,że taki dobry i do Polski trafił.
Chyba,że różnica poziomów między pierwszą a drugą ligąjest większa niż u nas, nikt poważnie jej nie traktuje. Intrygujące.

Póki co to mamy faceta z nieprawdopodobną ilością goli. Zobaczymy co pokaże u nas, może być ciekawie.
Ten transfer zweryfikuje ekstraklasa - moze to byc pilkarz pokroju Traore z Lechii a moze to byc calkiem nietrafiony transfer - zaplecze Eredivisie jest słabiutkie wiec niech te 29 bramek strzelonych nikogo nie zwiedzie - wystarczy popatrzec ile bramek strzelił w Eredivisie.
Odpowiedz cytując