Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#698
Stary 07.07.2011, 19:25
Gdyby Jagiellonia myślała poważnie o pucharach to "wzmacniałaby" się takim zawodnikiem jak Plizga.
Nie jestem zdziwiony, ani trochę tym wynikiem.
Słaba wiosna, słabe lato, słaba będzie jesień.
Robię sobie nadzieje, że Leńczyk poprowadzi Śląsk do następnej rundy.
Odpowiedz cytując