Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 07.07.2011, 19:22
Skąd to zaskoczenie porażką Jagi ? Na jakij niby podstawie mieli to wygrać i awansować dalej ? Bo co, wszyscy niedouczeni za nazwę "Kazachstan" biorą kraj pastuchów ? Polecam sobie wklepać "Astana" do Google Grafika to troszkę kopara opadnie.

Jaga gra piach od początku roku, cudem doczołgali się do pucharów (dzięki Legii), nie zrobili wzmocnień (zapewne dlatego że nie mają za co) zagrali na tym samym poziomie co przez całą rundę wiosenną, i zasłużenie odpadli.

Skąd to powszechne zdziwienie i oburzenie ?
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując