AMF napisał(a):

Ma ktoś możliwość podbicia praktyk studenckich z kierunku Ochrona Środowiska bez uczęszczania na nie? bo nie dostałem urlopu a musze 160 godzin praktyk odbyć... PILNE
|
napisz na
www.gumtree.pl - miałem tak w zeszłym roku i bez problemu się znaleźli chętni.
Tylko że na forum tutaj ktoś za piwko Ci załatwi koledze po szalu, a na gumtree musiałbyś sie liczyć z kupnem jakiejś flaszeczki lepszej komuś kto by Ci to zrobił.