Jak już rw88 pisze takie słowa, to znaczy, że już jest naprawdę źle
Mi jest naprawdę żal kibiców Jagielloni.. Przejechali tyle tysięcy kilometrów za swoją drużyną, a w nagrodę zostali obrzuceni gównem. Powinna teraz nastąpić zamiana - kibice do samolotu, piłkarzyki niech się .......ą tydzień z konserwami w plecaku.
Tak, tak i niech ktoś jeszcze powie, żebyśmy Polaków ściągali. Ten naród nie ma talentu do piłki nożnej i koniec. Trudno, trzeba się z tym pogodzić. Ściągajmy Arabów, Serbów, Argentyńczyków, .... nawet Żydów ściągajmy - byleby tylko nie wyżelowane polskie gwiazdki, które jak za juniora dwa razy piłkę dobrze kopną to już idą w miasto się najebać. Przykry obrazek..