Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 07.07.2011, 16:00
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz mógł być ustawiony.
Oczywiście, że ustawiony.

Ustawili go Masoni:
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=2348

Panowi bez jaj. Co roku jest to samo. Nakręcanie się przed meczami pucharowymi, a później płacz z ręką trzymaną w nocniku. Proponuję wrócić do porządku dziennego i oczekiwać naszej kopanej ligowej, gdzie takich Plizgów będzie na pęczki.
Odpowiedz cytując