tofik napisał(a):

|
Ten mecz mógł być ustawiony.
|
Oczywiście, że ustawiony.
Ustawili go Masoni:
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=2348
Panowi bez jaj. Co roku jest to samo. Nakręcanie się przed meczami pucharowymi, a później płacz z ręką trzymaną w nocniku. Proponuję wrócić do porządku dziennego i oczekiwać naszej kopanej ligowej, gdzie takich Plizgów będzie na pęczki.