Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 07.07.2011, 15:33
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Ten strzał Plizgi (czy ze spalonego czy nie) był symbolem ciotowatości i frajerstwa polskiego kopacza. 85% polskich piłkarzy to właśnie tacy frajerzy , ostateczni kretyni i skończeni dyletanci futbolowi. Niech jeszcze jakaś gruba, wąsata ciota z pzpnu powie coś na temat wyższości polskich graczy nad zagranicznymi ... Krew mnie zalewa...

Edit: no jednak zagraniczni też dają radę

no dlatego nasi napastnicy ( Polscy ) z takich średnich klubów wg właścicieli są warci na oko strzelam 2 mln € chore...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując