WislaOnly napisał(a):

|
Teraz Stan będzie miał grubą wymówkę, do tego dlaczego nie ma sensu ściągać polskich piłkarzy. To co dziś Jaga prezentuje to jest K.P.I.N.A! Spokojnie mogło być już 3-4 do 0! Niestety piłkarsko jesteśmy na dnie. Myślę, że można by było zapytać o tego Mamoutou Coulibaly, dobry obrońca, strzelił bramkę, pewny punkt zespołu.
|
naszym wielkim sukcesem będzie awans do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów