Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50127
Stary 07.07.2011, 15:31
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Teraz Stan będzie miał grubą wymówkę, do tego dlaczego nie ma sensu ściągać polskich piłkarzy. To co dziś Jaga prezentuje to jest K.P.I.N.A! Spokojnie mogło być już 3-4 do 0! Niestety piłkarsko jesteśmy na dnie. Myślę, że można by było zapytać o tego Mamoutou Coulibaly, dobry obrońca, strzelił bramkę, pewny punkt zespołu.
naszym wielkim sukcesem będzie awans do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów
Odpowiedz cytując