Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 07.07.2011, 15:27
MHaifa napisał(a):Wyświetl post
To Kazachowie tez jada na euforii... zawsze tak jest jak sie gra z faworytem z zachodu. Tak graja polskie druzyny z Juventusami, Manchesterami, Barcelonami.. i tak samo graja Kazachowie z Lechem, Wisla, Jagiellonia itd...
Przypominam ze Lech wygral z Baku po 11 seriach karnych a potem byl obiawieniem LE... to nie jest przypadek.
Masz rację, ale żeby wygrywać, z silnymi ekipami trzeba coś tam umieć, a ja tu widzę, że Jaga po prostu jest piłkarsko gorsza od Irtysza i ja sobie jaj nie robię. Zresztą jak oglądasz to widzisz.

Plizga......!!!!!!!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując