Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50126
Stary 07.07.2011, 15:22
Teraz Stan będzie miał grubą wymówkę, do tego dlaczego nie ma sensu ściągać polskich piłkarzy. To co dziś Jaga prezentuje to jest K.P.I.N.A! Spokojnie mogło być już 3-4 do 0! Niestety piłkarsko jesteśmy na dnie. Myślę, że można by było zapytać o tego Mamoutou Coulibaly, dobry obrońca, strzelił bramkę, pewny punkt zespołu.

http://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ tyle w tym temacie!!!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 07.07.2011 o godz. 15:31.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując