Teraz Stan będzie miał grubą wymówkę, do tego dlaczego nie ma sensu ściągać polskich piłkarzy. To co dziś Jaga prezentuje to jest K.P.I.N.A! Spokojnie mogło być już 3-4 do 0! Niestety piłkarsko jesteśmy na dnie. Myślę, że można by było zapytać o tego
Mamoutou Coulibaly, dobry obrońca, strzelił bramkę, pewny punkt zespołu.
http://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ tyle w tym temacie!!!
