Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50124
Stary 07.07.2011, 15:00
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Dać więcej szansy Wilkowi. Według mnie ostatnie 15 minut meczu z Lechem pokazał swoją ogromną klasę i umiejętności. Jest godny zastąpić Sobola.

Edit: Oczywiście zakładając że będziemy grali na 1 defensywnego i 2 napastników.
Wilk to swoją drogą, ale musi mieć kogoś za niedługo do rywalizacji na swojej pozycji.
Odpowiedz cytując