Fiti napisał(a):

Dać więcej szansy Wilkowi. Według mnie ostatnie 15 minut meczu z Lechem pokazał swoją ogromną klasę i umiejętności. Jest godny zastąpić Sobola.
Edit: Oczywiście zakładając że będziemy grali na 1 defensywnego i 2 napastników.
|
Wilk to swoją drogą, ale musi mieć kogoś za niedługo do rywalizacji na swojej pozycji.