Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
Od: 05.2009
Offline
#
493
07.07.2011, 14:57
Założe sie, że my też mielibyśmy problemy z Irtyszem tam u nich w Kazachstanie. Bronią się większością zespołu, więc trzeba by było ładnie rozgrywać akcje, a jak wiemy nasza druzyna ma z tym problemy, do tego niepewna obrona i problemy gotowe...
iwan149
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iwan149
Znajdź inne posty napisane przez iwan149