|
No to chyba koniec marzeń o rgze z kontry - teraz trzeba po prostu zacząć grać a nie kopać się po głowach...
Chłopaki jak przyjmują piłkę to im odskakuje na 3 metry - Łobo przydałby im się bezapelacyjnie ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|