|
Obecnej Wiśle naprawdę niewiele brakuje do tego, by awansować do Ligi Mistrzów. Niewiele, ale jednak brakuje - brakuje środkowego pomocnika na pozycji Jirsaka/Garguły, zawodnika lepszego, lepiej rozprowadzającego piłki etc. Z kolei Sobol już nie ten wiek i jest trochę słabszy, więc trzeba go będzie wymienić na młodszego piłkarza. A co do tego, czy to Polak, czy nie Polak - tym, którzy chcą mieć Polaków w drużynie, radziłbym podziękować PZPNowi, za olbrzymie zaniechania w szkoleniu młodzieży.
|