Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50123
Stary 07.07.2011, 13:43
Obecnej Wiśle naprawdę niewiele brakuje do tego, by awansować do Ligi Mistrzów. Niewiele, ale jednak brakuje - brakuje środkowego pomocnika na pozycji Jirsaka/Garguły, zawodnika lepszego, lepiej rozprowadzającego piłki etc. Z kolei Sobol już nie ten wiek i jest trochę słabszy, więc trzeba go będzie wymienić na młodszego piłkarza. A co do tego, czy to Polak, czy nie Polak - tym, którzy chcą mieć Polaków w drużynie, radziłbym podziękować PZPNowi, za olbrzymie zaniechania w szkoleniu młodzieży.
Odpowiedz cytując