wiślak 86 napisał(a):

chyba raczej mam rację
ze strony głównej:
Wszystkim posiadaczom Kart Kibica, którzy zdecydują się na zakup biletu, przypominamy, że bilety ładowane będą na Kartę. W związku z tym trzeba okazać ją w momencie zakupu oraz zabrać na stadion, gdyż będzie stanowiła ona wejściówkę na obiekt.
a to że ochrona tego nie wie to wystarczy ich poinformować i nie ma takiej możliwości aby nie wejść.
|
Jednak nie jest tak różowo. Na poprzedniej stronie jest moje zapytanie meilem do klubu w tej (i nie tylko) sprawie. Wynika z tego jasno, że nawet jeżeli masz wbity na KK to musisz mieć papierowe potwierdzenie zakupu - tłumacza to tym,że ochroniaż może sprawdzic czy siedzisz na swoim miejscu (LOL). Dodatkowo - co dla mnie wogóle nie zrozumiałe - musisz miec dowód osobisty (osoba pełnoletnia) mimo, że na KK jest imie, nazwisko, zdjęcie i PESEL.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=1228