Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 07.07.2011, 13:09
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
chyba raczej mam rację
ze strony głównej:
Wszystkim posiadaczom Kart Kibica, którzy zdecydują się na zakup biletu, przypominamy, że bilety ładowane będą na Kartę. W związku z tym trzeba okazać ją w momencie zakupu oraz zabrać na stadion, gdyż będzie stanowiła ona wejściówkę na obiekt.

a to że ochrona tego nie wie to wystarczy ich poinformować i nie ma takiej możliwości aby nie wejść.
Jednak nie jest tak różowo. Na poprzedniej stronie jest moje zapytanie meilem do klubu w tej (i nie tylko) sprawie. Wynika z tego jasno, że nawet jeżeli masz wbity na KK to musisz mieć papierowe potwierdzenie zakupu - tłumacza to tym,że ochroniaż może sprawdzic czy siedzisz na swoim miejscu (LOL). Dodatkowo - co dla mnie wogóle nie zrozumiałe - musisz miec dowód osobisty (osoba pełnoletnia) mimo, że na KK jest imie, nazwisko, zdjęcie i PESEL.

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=1228
Ostatnio edytowane przez frg : 07.07.2011 o godz. 13:11.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując