Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4376
Stary 07.07.2011, 12:46
Ja w żadną zasłonę dymną nie wierzę - przeciwko przeciwnikowi, który jest z całym szacunkiem pół-amatorską drużyną robić takie cyrki. To tak ja z kompletowaniem kadry do 12 czerwca w naszym wykonaniu. Naprawdę śmiesznie to wygląda tym bardziej w dobie internetu i możliwości oglądania spotkań w każdym niemal zakątku naszego globu.
Wielka ściema - gra pozorów, niepokrywająca się z rzeczywistym stanem.
Odpowiedz cytując