Wyświetl pojedynczy post
Yoskie
Junior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Kraków - RU3AJ, WIE300...czasem tu, czasem tam.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19015
Stary 07.07.2011, 11:48
michelangelo10 napisał(a):Wyświetl post
Wisła w rękach prezydenta i radnych
INWESTYCJE. Towarzystwo Sportowe Wisła jest w trudnej sytuacji finansowej. Nadzieją na lepsze czasy byłaby budowa nowej hali. Jest na nią 8 mln euro z Unii. Ta dotacja może przepaść, jeżeli prezydent i radni do 6 lipca nie zadecydują, czy dołożą do inwestycji.
...
Czy ktos moze sie orientuje co postanowili radni? Nigdzie nie moge znalezc tej informacji a termin minal wczoraj...?
No past, no future. Only the moment.
Odpowiedz cytując