Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1269
07.07.2011, 10:40
albert02
napisał(a):
Orientuje sie ktos gdzie w okolicy Gdów/Wieliczka/Dobczyce mozna wynajac plac manewrowy zeby pocwiczyc luk itp?
Jeśli Cie interesuje to w Myślenicach masz darmowe nie musisz nic wynajmowac przyjezdzasz jak są wolne to jeździsz.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe
.
xdarek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xdarek
Znajdź inne posty napisane przez xdarek