Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 07.07.2011, 10:40
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktos gdzie w okolicy Gdów/Wieliczka/Dobczyce mozna wynajac plac manewrowy zeby pocwiczyc luk itp?
Jeśli Cie interesuje to w Myślenicach masz darmowe nie musisz nic wynajmowac przyjezdzasz jak są wolne to jeździsz.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując