fan01 napisał(a):

Jakby jakis dziennikarz z Argentyny poszukal na naszum forum info o pilkarzach, to by sie dowiedzial, ze Sobol stary i wolny, Maly cham, burak i prostak, Brozek gwiazdka ktorej sie nie chcialo biegac, a Bunoza ma krzywe nogi od chodzenia po Bonarce.
Dajcie spokoj, sie przejmowac argentynskimi forumowiczami....
|
Nie zapominaj o Pailjcu - o nim wyczytałby że jest niezrównoważonym gejem który nigdy prosto piłki nie kopnął a grać powinien w 3 bundeslidze
