Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
Od: 04.2011
Offline
#
12046
07.07.2011, 10:06
wczoraj ok 23 DIAZ wpadł do jednego z Hoteli w Krakowie kogoś wyraźnie szukajac ale nikogo nie znalazł więc wsiadł w taksówke i odjechał
na pytanie obsługi czy wraca odpowiedział po polsku że TAK
Henio1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Henio1
Znajdź inne posty napisane przez Henio1