Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 07.07.2011, 09:19
Dajcie sobie na wstrzymanie. Pareiko gra w innej koszulce niż zawsze, bo on sam sobie szyje stroje, a Adidas tylko mu znaczki przyszywa w Radomiu.

Już nie długo zobaczymy nowe koszulki, więc nie ma co się jarać tym co Adidas wypuścił dla innych klubów.
Ważne, żeby sponsor był zaprezentowany razem ze strojami. O ile takowy jest...

Odpowiedz cytując