Dajcie sobie na wstrzymanie. Pareiko gra w innej koszulce niż zawsze, bo on sam sobie szyje stroje, a Adidas tylko mu znaczki przyszywa w Radomiu.
Już nie długo zobaczymy nowe koszulki, więc nie ma co się jarać tym co Adidas wypuścił dla innych klubów.
Ważne, żeby sponsor był zaprezentowany razem ze strojami. O ile takowy jest...