picasso napisał(a):

|
ale jakk ci niekrakusi przyjeżdżaja ,robią zakupy i dają zarobic krakusom to jest ok?
|
Od kiedy to Carefour, Auchan, Real i Tesco to prywatne sklepy polskich drobnych przedsiębiorców? Komu dają zarobić? Krakusom czy może Niemcom, Francuzom i Bóg wie jeszcze komu! Chyba, że mówisz o zapiekankach w okrąglaku na żydowskim
Nie próbuj mi wmówić że gość z Wieliczki, Krzeszowic, Proszowic, Miechowa czy innej osady przyjeżdża na zakupy do centrym Krakowa i daje zarobić Krakusom, bo nie kupuje wędlin u Szubryta, pieczywa u Buczka, nabiału pod Halą Targową, warzyw i owoców w warzywniaku u Kryśki tylko leci z wózkiem napchanym po hipermarkecie
panew napisał(a):

|
gdziekolwioek na świecie by sie człowiek nie ruszył to w dużych miastach są stosowane opłaty za parkowanie w centrum , a jak bardziej mobilni koledzy wiedzą to w wielkich miastach stosuje sie także opłaty za fakt wjechania do centrum
|
Też jestem za tym i to już od dawna by wprowadzić opłaty za wjazd do miasta dla nietutejszych i to już od dawna.