Z tego filmiku o Bitonie możńa wywnioskowac jedno-jak facet ma strzelać to strzela. Nie ma jakiś zbędnych kiwek, podań w polu karnym itd.Dochodzi od pozycji i ładuje w bramkę. I takiego kogos nam brakowało. Zobaczymy czy dalej będziemy grać jednym napadziorem.Bo Genkov jako zgrywający i Biton jako strzelający to całkiem niezła kombinacja
