Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
Od: 07.2003
Offline
#
50117
07.07.2011, 05:27
wujekWojtek
napisał(a):
http://www.weszlo.com/news/7197
Bardzo ciekawe i całkiem obiektywne podsumowanie naszych transferów.
To raczej podsumowanie statystyk zawodników i wróżenie z fusów niż analiza. Dopiero od trzeciej rundy kwalifikacji LM nasz skład zacznie się krystalizować, a możliwości zespołu powoli będą dawały się oszacować.
Ostatnio edytowane przez jova : 07.07.2011 o godz. 05:30.
jova
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jova
Znajdź inne posty napisane przez jova