willow napisał(a):

|
Pablo, tak bardzo Cię ceniłem za Twoje posty, ale chyba tym razem lejce Ci się po...ły
|
Ale ja nie piszę o wszystkich willow.Śmieję się tylko po prostu z tej kwadratury koła jaką niektórzy robią z meczu sparingowego.(aczkolwiek i tak nie jest źle.Kiedyś w tym temacie przeprowadzano analizę poszczególnych graczy (pół roku temu) na podstawie relacji tekstowej z oficjalnej......)
Ja nie wiem, czy by było ok, to mamy grać jedynie ze Sławkowem?
Ale ok, obiecuję, że do pierwszego meczu ze Skonto już się w tym temacie nie odezwę