Pablo84 napisał(a):

|
Trzeci aspekt.Przypominam, że na aktualne zgrupowanie drużyna przyleciała wczoraj, wczesniej miala 2 dni odpoczynku w Krakowie a jeszcze wczesniej mieli zgrupowanie w Holandii.Czy wedlug was, zawodnicy nie mieli prawa być wolniejsi od przeciwników.Przecież gołym okiem bylo widać brak szybkości, dokładności podań.
|
Domyślam się że Rapid w Estonii przesiaduje od miesiąca a odpoczywali cały czas, byle tylko być szybsi on naszych - po prostu zasadzili się na nas
rw88 - co do Twojego postu z poprzedniej strony - jedno zdanie - obyś miał rację
