Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4350
Stary 06.07.2011, 23:33
mnie w tym meczu zastanawia tylko, co się stało z Pareiko, przecież on się przy obu bramkach w ogóle nie rzucił. Zawsze był chwalony za ustawianie się i za refleks, a teraz jakby ten mecz przestał. Trening bramkarski mu nie służy czy na prawdę się podkładał. Bo te bramki to prawie jak za czasów Pawełka.
Odpowiedz cytując