Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 06.07.2011, 23:21
Zgodze sie z tym ze ze Skonto powinnismy sobie poradzic bo oni sa zwyczajnie slabi.

Ale niepokoi co dalej.Jesli w 3 rudzie trafimy na zespol ktory zagra agresywnie ,szybko to jeden Melikson nic nie wskóra i bedzie trzeba szykowac sie na jeszcze berdziej wymagajacego rywala w dwu-meczu o wejscie do grupy Ligi Europejskiej.

To pokazuje jak w czarnej dupie jestesmy-za mocni na Polske ,za slabi na Europe.Puchary to inny swiat ,a zeby naprawde zaistniec potrzeba by naprawde duzych transferów.

Ktos tu sie oburzał ze robimy transfery wszystkich zawodnikow za 1 mln Euro ,i to ma wystarczyc.
Teraz pytanie ile wydaja na transfery kluby z ktorymi mamy walczyc chocby w 3 rundzie a o 4 nie wspominajac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując