Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4347
Stary 06.07.2011, 23:09
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, żeby wychodzić spod pressingu trzeba mieć szybkość, zwrotność (...)
To co piszesz ma sens, ale to niepokojąco optymistyczny scenariusz. Tzn, że bronimy wszystko brakiem świeżości. Pytanie tylko, czy ta świeżość nie powinna już być bardziej zaawansowana? W końcu do meczu ze Skonto (są w rytmie meczowym!) pozostało raptem kilka dn, a tu pachnie podejściem "skorżowym" - "leszczy z II rundy pojedziemy z marszu rezerwami, szykujmy formę na sierpień/wrzesień i godnych nas rywali...".

Dyskutujmy o pewnikach, faktach. A te są takie, że na tle solidnego średniaka europejskiego nie istnieliśmy. Nie wiem czy to dobry znak na tydzień przed walką o LM?
Odpowiedz cytując