rw88 napisał(a):

|
Ludzie, żeby wychodzić spod pressingu trzeba mieć szybkość, zwrotność (...)
|
To co piszesz ma sens, ale to niepokojąco optymistyczny scenariusz. Tzn, że bronimy wszystko brakiem świeżości. Pytanie tylko, czy ta świeżość nie powinna już być bardziej zaawansowana? W końcu do meczu ze Skonto (są w rytmie meczowym!) pozostało raptem kilka dn, a tu pachnie podejściem "skorżowym" - "leszczy z II rundy pojedziemy z marszu rezerwami, szykujmy formę na sierpień/wrzesień i godnych nas rywali...".
Dyskutujmy o pewnikach, faktach. A te są takie, że na tle solidnego średniaka europejskiego nie istnieliśmy. Nie wiem czy to dobry znak na tydzień przed walką o LM?