murray napisał(a):

|
Mecze na Eurosporcie 2 będą oglądać widzowie z krajów naszego regionu. Czyli będziemy raczyć Węgrów, Słowaków, Rumunów, Serbów, a nawet Chorwatów meczem Cracovia-ŁKS.
|
He, he z pewnych, nie tak odległych w czasie przyczyn akurat taki mecz rozgrywany w Łodzi powinien być ciekawy, przynajmniej pod względem kibicowskim
