Fiti napisał(a):

Niekoniecznie, może chce żeby się ogrywał, bo wie że kontrakt niedługo zostanie podpisany
|
No tak, coś w tym stylu. Przecież jakby wiedział, że Jovanovicia nie będzie można zgłosić do meczów ze Skonto, to na pewno nie wstawiłby go do składu. Tym bardziej mając na ławce Bunozę.