Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50114
Stary 06.07.2011, 22:10
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie, może chce żeby się ogrywał, bo wie że kontrakt niedługo zostanie podpisany
No tak, coś w tym stylu. Przecież jakby wiedział, że Jovanovicia nie będzie można zgłosić do meczów ze Skonto, to na pewno nie wstawiłby go do składu. Tym bardziej mając na ławce Bunozę.
Odpowiedz cytując