Piotson napisał(a):

Chodziło mi głównie o to, że te mecze będą pokazywane w Eurosport2 i ten jeden mecz kolejki będzie transmitowany do 20(?) krajów. Dlatego lepiej jakby grały tam takie drużyny jak: Lech, Widzew, Lechia, Jagiellonia czy też Polonia Warszawa.
Mecz Korona-Ruch nie zrobi dobrej reklamy polskiej piłki w Europie, a gdy kibice polskiej piłki z Europy zdecydują się na oglądanie meczu Podbeskidzia zobaczą na jakim stadionie oni grają stadionie, to trochę żal pokazywać takie stadiony mając kluby które infrastrukturą przewyższają Podbeskidzie.
|
Mecze na Eurosporcie 2 będą oglądać widzowie z krajów naszego regionu. Czyli będziemy raczyć Węgrów, Słowaków, Rumunów, Serbów, a nawet Chorwatów meczem Cracovia-ŁKS.